Okazion! Shitet ferma me nje siperfaqe 10000 m2 ne fshatin Fllake, Durres me nje cmim te arsyeshem. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ferma me siperfaqe 10000 m2 ne fshatin Fllake ne Bishte Kamez, Durres me nje cmim te arsyeshem.Ferma ka 1000 palma te mbjellura, gjithashtu dhe bime, peme frutore te ndryshme.Ferma ka te perfshire edhe shtepi e strukturuar ne 1+1 , e mobiluar me kushte bashkohore.Shtepia perbehet nga nje sallon ndenjeje se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, nje tualet dhe verande.Gjithashtu ne ferme eshte ndertuar dhe nje rezervuar ku mund te rrisesh peshke te ndryshem.
Per me teper informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku fermen, eshte nje rast per mos tu humbur.


Informacion
Sip. Totale:

10000 m2

Sip. e brendshme:

10000 m2

Sip. Toke:

10000 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Lloji:

Rural Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

5449


Vendndodhje

Adresa: Fshati Fllake, Durres,

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin