SHITET - VILE 3 KATESHE - ARRA E MADHE, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje vile 3-kateshe tek Arra e Madhe. Vila ka nje siperfaqe 168m2/kat si dhe eshte ndertuar ne vitin 1994, por eshte lene e paperfunduar. Ndertimi eshte bere cilesor por ka nevoje per nje nderhyrje per ta kthyer ne vile luksoze, pasi eshte projektuar per te qene e tille. Ka nje oborr me siperfaqe 865m2, i rrethuar me peme dekorative dhe frutore, gjithashtu ka nje garazh te ndertuar vecmas si dhe nje shatervan qe eshte ne funksion.


Informacion
Sip. Totale:

504 m2

Sip. e brendshme:

168 m2

Sip. Toke:

865 m2

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

947

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Arra e Madhe

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin