zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Apartament 1+1 në Durrës te Shk...

Tirana › Tirana › Durres
Per Shitje: 29000 € Zone 53 m²

Shitet Apartament 1+1 në Durrës, te Shkëmbi Kavajës, në katin e katërt të një pallati të ri me punime mjaft cilësore. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje dhe gatimi, një dhomë gjumi d...
Ref. atrium 270
95 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 2+1+2 te Ali Demi....

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 77000 € Zone 82 m²

Shitet Apartament 2+1+2 te Ali Demi, me një sipërfaqe 82m2, në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor, të mirë administruar dhe me punime mjaft cilësore. Apartamenti organizohet në një sa...
Ref. atrium 269
1088 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 1+1 pranë Komisariat...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Shitje: 64400 € Zone 66 m²

Shitet Apartament 1+1 pranë Komisariatit Nr 1, me një sipërfaqe 66.3m2. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me punime mjaft cilësore. Apartamenti është i org...
Ref. atrium 268
91 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial te Kon...

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Qira: 370 € Zone 40 m²

Jepet me Qira Ambient Komercial te Rruga Kongresi i Manastirit pranë Spitalit të Pediatrise. Ambienti ndodhet në rrugën kryesore dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme si farmaci, dyqan...
Ref. atrium 267
25 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Jepet me qira apartament 1+1 te Ali De...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 240 € Zone 54 m²

Jepet me qira apartament 1+1 te Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne katin e tretete nje pallati ekzistues. Ai ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi, nje tualet, nje sallon dhe d...
Ref. atrium 263
180 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Tokë Truall te Rinia në Durrës...

Durrës › Durrës › Porto Romano
Per Shitje: 162000 € Zone 0 m²

Shitet tokë truall te Rinia në Durrës, në vijë të dytë, 300m larg bregdetit. Toka mund të përdoret për cdo lloj biznesi apo sipërmarrje pasi pozicioni që ka e bën mjaft të favorshëm. Për një vizitë n...
Ref. atrium 261
33 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 2+1+2 te Shkolla e B...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 128000 € Zone 134 m²

Shitet Apartament 2+1+2 te Shkolla e Baletit, në katin e shtatë të një pallati nëntë katësh të ri me ashensor dhe mirë të administruar, me një sipërfaqe të brendshme prej 128m2. Apartamenti organizoh...
Ref. atrium 260
140 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 2+2+2 te Brryli.

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 140000 € Zone 142 m²

Shitet Apartament 2+2+2 te Brryli, në katin e katërt të nje pallati gjashtë katësh me ndërtime mjaft cilësore, me një sipërfaqe 138m2. Apartamenti organizohet në dy sallone pritje, dy dhoma gjumi, dy...
Ref. atrium 252
47 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Jepet me qira kati i tretë i një vile ...

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Qira: 260 € Zone 160 m²

Jepet me qira kati i tretë i një vile tre katëshe në Shkozë. Vila ka një organizim me 3+1+3 dhe një sipërfaqe prej 160m2. Ajo përbëhet nga tre dhoma gjumi ku secila prej tyre ka një tualet, një sall...
Ref. atrium 251
66 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 1+1 te Brryli

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 46500 € Zone 45 m²

Shitet apartament 1+1 te Brryli, me një sipërfaqe 45m2, në katin e gjashtë të një pallati gjashtë katësh të ndertuar në vitet 2002. Apartamenti organizohet me një sallon dhe një ambient gatimi më vet...
Ref. atrium 249
405 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 2+1 te Rruga Kongres...

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Shitje: 58000 € Zone 71 m²

Shitet Apartament 2+1 pranë rrugës Kongresi i Manastirit, në katin e dytë të një pallati pesë katësh. Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 71,3m2 dhe organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet, nj...
Ref. atrium 243
1498 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Biznesi i një agjensie turistik...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 7700 € Zone 0 m²

Shitet Biznesi i një agjensie turistike te Myslym Shyri. Biznesi ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme dhe të populluar. Biznesi ka një klientelë të ngritur dhe një xhiro të konsiderueshme. Për ...
Ref. atrium 210
63 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial te Brr...

Tirana › Tirana › Brryli
Per Qira: 480 € Zone 48 m²

Jepet me qira ambient komercial te Brryli. Ai ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhjetë katësh, me fasadë xhami dhe me pamje nga rruga. Ambienti ndodhet në një pozicion mjaft të favorshë...
Ref. atrium 207
86 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 152000 € Zone 100 m²

Shitet Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati dhjetë katësh të ri me ashensor të mirëadministruar. Apartamenti ka një sipërfaqe të brenshme prej 100m2. A...
Ref. atrium 204
201 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Bar Restorant në Kavajë

Kavajë › Kavajë › Kavajë
Per Shitje: 230000 € Zone 311 m²

Shitet Bar Restorant në Kavajë, afër qendrës së qytetit të Kavajës në një zonë mjaft të populluar dhe të përshtatshme për biznes. Ambienti është tërësisht i investuar dhe ka një sipërfaqe toke truall...
Ref. atrium 201
111 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 37500 € Zone 54 m²

Shitet apartament 1+1 te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues me tullë. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi, një dhomë gjumi, një korri...
Ref. atrium 197
1667 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial te Rru...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient komercial te 5 Maji, pranë Qendrës Concord. Ambienti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri nëntë katësh. Ambienti ofron mundësi për ushtrimin e biznesit që ju dëshiron...
Ref. atrium 184
214 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 2+1 te Mihal Grameno...

Tirana › Tirana › Rr.Mihal Grameno
Per Shitje: 83000 € Zone 82 m²

Shitet Apartament 2+1 te Mihal Grameno te Kompleksi Grand. Ai ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri nëntë katësh me ashensor. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 82m2 është i organizuar në dy ...
Ref. atrium 182
375 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 2+1 tek Astiri

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 57000 € Zone 92 m²

Shitet Apartament 2+1 te Astiri. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati 10 katësh. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, një tualet, një sallon ndenje dhe një ambient gati...
Ref. atrium 181
1757 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Jepet me Qira Apartament 1+1 te Komple...

Tirana › Tirana › Qyteti Studenti
Per Qira: 230 € Zone 60 m²

Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi Anna në Qytetin Studenti. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati shtatë katësh të ri me ashensor. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60m2 dhe ësht...
Ref. atrium 175
493 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shite Apartament 1+1 te Ali Demi

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 29500 € Zone 22 m²

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një vile dy katëshe. Apartament është i organizuar në një sallon të madh, një ambient gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet. ...
Ref. atrium 172
941 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet Apartament 1+1 te rruga 5 Maji...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 41000 € Zone 51 m²

Shitet apartament 1+1 te rruga 5 Maji, pranë Concord Center. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 51m2, ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri nëntë katësh me ashensor, me punime mjaft cilësore. Ap...
Ref. atrium 165
993 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Shitet ambient komercial te Tregu Elek...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 33000 € Zone 30 m²

Shitet ambient komercial te Tregu Elektrik. Ambienti ka një sipërfaqe prej 30 m2, ndodhet në katin e parë të një pallati të ri dhe është i përshtatshëm për cdo lloj biznesi. Aktualisht ambienti përdo...
Ref. atrium 158
228 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122
Property

Jepet me qira ambient komercial te Ali...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 570 € Zone 110 m²

Jepet me qira ambient komercial te Ali Demi. Ambienti kanë një sipëfaqe 115 m2 dhe është i përshtatshëm për cdo lloj biznesi si kopësht, dyqane, zyra, klinikë dentare etj. Ambienti ndodhet pranë rrugë...
Ref. atrium 157
163 Vizita
Agent
Alberto Mandreca
CENTURY 21 Atrium
0675862122