3500m2 Toke ne Porto Palermo - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim 3500m2 Toke ne Porto Palermo. Ne harten e nxjerre nga AKPT (Agjensia Kombetare e Planifikimit te Territorit), rezulton me ngjyre roze, territor me intensitet ndertimi 0.15. Aktualisht si zone eshte ne zhvillim e siper gje e cila mundeson te shfrytezohen akoma bukurite e plazheve te virgjera te zones. Lokacioni perfekt midis Himares dhe Qeparoit, si dhe historia qe e karakterizon si zone fale Kalase se Ali Pashes e bene zonen teje atraktive. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

3500 m2

Sip. e brendshme:

3500 m2

Sip. Toke:

3500 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1810

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Porto Palermo, Himare, Vlore, Himarë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin