SHITET 1470 m2 ARË BUZË RRUGËS, FUSHË-KRUJË - Century 21 Albania
Përshkrim

-Siperfaqe 1470 m2
-Dalje direkte ne rruge kryesore

-Zone shume e mire per aktivitet buqesor/blektoral
-Afer qytetetve kryesore, portit dhe aeroportit

Per nje vizite nga afer na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

1470 m2

Sip. e brendshme:

1470 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

337

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Luzë

Qyteti: Fushë Krujë


Kontakto Agjentin