SHITET 300 m2 TRUALL + 1200 m2 TOKE BUJQËSORE - Century 21 Albania
Përshkrim

-Siperfaqe 1529 m2
-Dalje direkte ne rruge kryesore

-Zone shume e mire per aktivitet buqesor/blektoral
-Toka shume e pershtatshem per te gjitha kulturat buqësore
-Afer qytetetve kryesore, portit dhe aeroportit

Per nje vizite nga afer na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

1529 m2

Sip. e brendshme:

1529 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

215

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Luzë

Qyteti: Fushë Krujë


Kontakto Agjentin