GODINE 3 KATE NE SHITJE, LINZE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne pjesen me veriore te Tiranes, buze liqenit te Linzes shitet godine sherbimi.

Ajo eshte e pozicionuar afer pedonales se liqenit me nje pamje panoramike e orientiuar drejt tij.

Siperfaqja e truallit ne te cilen eshte ndertuar godina, ka nje forme katrore me dalje te menjehershme ne rrugen kryesore.

Godina ne vete eshte e perbere nga 3 kate, me siperfaqe 300 m secila.

Ne konstruktin e vet ndertimi ka qene i orientuar drejt sherbimit per moshen e trete (azil) dhe e gjithe struktura eshte vene ne funksion te ketij ndertimi.

Kati 0 eshte i orientuar drejt sherbimeve per kete shtrese dhe disa dhomave me standarde te cilat lejojne hyrjen edhe te karocave te sherbimit dhe neper tualete.
Kati 1 dhe kati 2 jane te orientuara drejt dhomave te sherbimit qe perseri kane te njejtin standard si e gjithe godina.
Gjithashtu ashensori i projektuar eshte i tille qe e ofron edhe kete mundesi per keto lloje sherbimesh.
Konstruksioni eshte i tille qe e lejon mundesine per shtimin e nje kati tjeter duke rritur kapacitetet.

E gjithe zona po merr nje zhvillim te madh sa i perket sherbimeve ne restorante cilesore, agrobisnes hoteleri etj.

Destinacioni i saj mund te ndryshoje lehte dhe te pershatatet per sherbimet e mesiperme dhe me gjere.

Mundesi shtimi trualli anash me kosto shtese.

Per me shume detaje kontaktoni konsulentin imobiliar te prones!


Informacion
Sip. Totale:

700 m2

Sip. e brendshme:

330 m2

Dhomat e gjumit:

24

Tualetet:

24

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

330

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Linzë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin