Dyqan per Shitje ne Don Bosko! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet dyqan ne zonen e Don Boskos pas Hotel Ferrarit ne brendesi te nje blloku pallatesh

Ambienti ka siperfaqe 73.4m2 te brendshme dhe eshte i mjaft i pershtatshem per zyra.
Momentalisht eshte i dhene me qira 300 eur

Lokacioni ne te cilin ndodhet eshte teper i favorshem per te zhvilluar biznesin tuaj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacion te detajuar dhe vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

588

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco, Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin