APARTAMENT 3+1+2 ME VERANDE NE DON BOSKO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 3+1+2 me verande 252.5m2 ne Don Bosko me siperfaqe totale 360m2 dhe siperfaqe neto 97,2 m2, siperfaqe takuese 9.39m2
Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh,3 dhoma gjumi ku njera eshte matrimoniale me ballkon dhe tualet,nje tualet te pergjithshem dhe nje ballkon.
Shitet i mobiluar.
Prona disponon dokumentacion te rregullt.
Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

360 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

4800

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin