SHESIM NJESI KOMERCIALE TEK RRUGA E KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

SHESIM NJESI KOMERCIALE TEK RRUGA E KAVAJES

Ambjenti komercial me nje siperfaqe neto prej 48 m2 eshte i ndare ne dy ambjente me te vogla, secila me nga nje tualet.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri shume prane Kishes tek Reuga e Kavajes.
Ambjenti eshte i shfrytezuar me pare per market dhe autoshkolle.
Zona ne te cilet ndodhet eshte mjafte e favorshme me nje kalueshmeri te larte.
Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, berberane, qender estetike etj.

Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

48 m2

Sip. e brendshme:

48 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

409

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Tirane, Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin