21 DHJETORI, JAPIM AMBIENT PER QIRA PER ZYRE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim ambient per zyre ne 21 Dhjetori .
Ambienti ndodhet ne katin 0 me hyrje te dedikuar. Siperfaqe 67 m2 .
Ambienti organzohet ne:
- Korridor
- ambient pune
- 1 tualet
- 1 ballkon

Per me shume informacion dhe nje vizit ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

978

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin