JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA, KLINIKE TE 21 DHJETORI, TIRANE - Century 21 Albania
Përshkrim

AMBIENT PER QIRA PER ZYRE I INVESTUAR TE 21 DHJETORI

Detaje mbi pronen:
• Open space
• Siperfaqe totale: 80m2
• Tualete: 1
• Kati: 1

Specifikime:
• Sistem kondicionimi
• Sistem ndriçimi & design I ngrohte
• Vetrata te medha
• Ambienti mjaft i favorshm dhe komod per perdorim zyrash, klinikash, etj

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

397

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin