JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK SQUARE 21 !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara te momentit .

Mundesi e mire investimi , i pershtatshem per shume lloje aktivitete biznesi.

Pozicionohet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe totale prej 229 m2 dhe siperfaqe neto 208 m2.

Organizimi eshte open space dhe dy tualete .

Per me shume info ose nje vizite ne prone , ju lutem me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

229 m2

Sip. e brendshme:

208 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

500

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Square21, 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin