Shesim Zyre në Rrugën e Kavajës, Tiranë! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim njesi per zyra ne Rruge e Bogdaneve ne katin zero te hyrjes se pallatit.
• Sipërfaqja neto është 40 m²
• Sipërfaqja bruto është 40 m²
• Ndërtesa ka 9 kate
• Përshtatet për biznese të ndryshme si avokati, noteri, klinike etj.
• Disponon dhe nje biblioteke juridike
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

40 m2

Sip. e brendshme:

40 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

232

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Bogdaneve, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin