VILE MODERNE PER SHITJE TE ELYSIUM RESIDENCE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile luksoze ne rezidencen ELYSIUM prane TEG. Vila perbehet nga 3 kate me siperfaqe prej: • 325 m2 siperfaqe ndertimi • 347 m2 siperfaqe truall Kati perdhe eshte i organizuar ne: • sallon • ambjent gatimi dhe ngrenie • 1 tualet • verande • oborr i gjelberuar • 4 vende parkimi I pari kati organizohet ne: • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • verande Kati -1 organizohet ne: • Ambient me hapesire te madhe • 1 dhome kinemaje ne shtepi • 1 dhome vere • 1 tualet • Lavanderi Vila eshte e sapo mobiluar dhe e pabanuar me pare. Për arredimin e tij janë përdorur markat më të mira dhe cilësore në treg. Rezidenca ELYSIUM ndodhet në zonën e Mjull Bathores, ofron privatësi dhe qetësi maksimale dhe është vetëm 5 minuta larg qendrës tregtare TEG.


Informacion
Sip. Totale:

325 m2

Sip. e brendshme:

325 m2

Sip. Toke:

347 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

838

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rezidenca Ellysium, Mjull - Bathore

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin