Pogradec, Shesim Toke Buze Liqenit - Century 21 Albania
Përshkrim

Pograde, prane hotel Lyhnidas, shitet Toke buze liqenit dhe rruges kyresore. Toka ka nje siperfaqe 2100 m2 dhe ka akses ne rrugen kryesore. Per me teper informacion kontakto ne numrin e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

2100 m2

Sip. e brendshme:

2100 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

224

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Liqenit, Pogradec

Qyteti: Pogradec


Kontakto Agjentin