Shesim Toke prane Liqenit, Pogradec - Century 21 Albania
Përshkrim

Pogradec, shitet Toke prane liqenit dhe rruges kyresore.
Toka ka nje siperfaqe 1300 m2 dhe ka akses ne rrugen kryesore.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1300 m2

Sip. e brendshme:

1300 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

238

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Pogradec

Qyteti: Pogradec


Kontakto Agjentin