SHTEPI PRIVATE ME QIRA 2+1 PRANE SELVISE - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet shtepi private me qira 2+1 me kuzhine me vete
Rruga "Thanas Ziko" prane Selvise.
Shtepia eshte 2 kateshe ku kati i pare organizohet nga: korridori shperndares, kuzhine me vete dhe salloni i ndenjes+tualet.
Kati i dyte 2 dhoma gjumi,1 verande dhe tualet.
Totalisht e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.
E pershtatshme edhe per familje me kafshe.

Preferohen kliente te huaj.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

150

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Selvia

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin