SHESIM VILE NE 4 RRUGET E SHIJAKUT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Vile ne Shijak. Siperfaqja totale eshte 800m2 ,ku 300m2 jane ndertim.
Kati i pare organizohet nga ;
-Koridori qe ben shperndarjen e dhomave.
-Salla e ndenjes
-Kuzhina e vecuar
-Dy dhoma gjumi
-Nje tualet.

Kati i dyte organizohet nga ;
-Koridori qe ben shperndarjen e dhomave.
-Salla e ndenjes
-Kuzhina e vecuar
-Dy dhoma gjumi
-Nje tualet
-Nje ballkon.

Dhe kati i trete eshte papafingo
-Organizohet nga salla e ndenjes+kuzhine
-Nje dhome gjumi
-Nje tualet
Disponon dokument te rregullt pronesie dhe eshte e gatshme per shitje .
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

800 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

116

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shijak

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin