Ambient Komercial Modern në Fresk për Shitje - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky ambient komercial modern gjendet në katin përdhe të një ndërtese të re në Fresk. Prona përmban një hapësirë prej 472 m2 dhe ka një lartësi prej 4.5m. Është i dhënë me qira që prej 7 vitesh nga një rrjet i njohur supermarketesh. Zona ku gjendet është e populluar dhe në zhvillim, me një infrastrukturë rrugore të planifikuar dhe të përmirësuar. Cmimi i shitjes përfshin edhe dy poste parkimi.
Kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në pronë.


Informacion
Sip. Totale:

472 m2

Sip. e brendshme:

472 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

185

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Fresku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin