Jepet me Qira Apartament 2+1 prane Selvise !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Selvia.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mire administruar me ashensor.
Siperfaqja neto e Apartamentit eshte 57.1m2 dhe 14m2 eshte Veranda.
Organizohet nga Salloni bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.
Te dyja dhomat kane dalje ne ballkon.
Apartamenti eshte i sapo arreduar dhe i pa banuar me pare!
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar.

Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!!


Informacion
Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

358

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Selvia

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin