Apartament 1+1 Per Qira - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 1+1 per qera prane Stadiumit Air Albania. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor, e organizuar ne koridor shperndares, salloni, kuzhina, nje dhome gjumi, nje dhome garderobe, nje tualet, nje depo dhe ballkoni me pamje nga parku i liqenit. Zona eshte e qete dhe me akses te lehte ne Rrugen e Elbasanit dhe Liqenin


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Qemal Stafa

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin