SHITET VILE 4-KATESHE NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT 1!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile 4-kateshe ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 me siperfaqe 491.4m2. Organizohet nga dy ambiente ndenjeje, nje ambient gatimi, pese dhoma gjumi, pese tualete, oxhak, garderobe, lavanteri, jacuzzi, sauna, verande me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes, dy garazhde, kopesht me pishine, sistem filtrimi te ujit, sistem sigurie dhe kamera, shume i mire administruar, pjeserisht i komplentuar, i investuar rishtazi si parket druri cilesi e larte etj. Orientim Perfekt Jug-Lindje-Perendim duke ofruar drite dhe ngrohje natyrale per gjate gjithe dites. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

491 m2

Sip. e brendshme:

461 m2

Sip. Toke:

259 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

5

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

4

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2269

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Kodra e Diellit, Kodra e Diellit Residence

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin