Shitet toke buze detit ne Kallm - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke buze detit ne Kallm , vendi ndodhet ne nje prej gjireve me te bukur dhe te paprekur nga ndertimet , siperfaqje totale 7012 meter katrore . e pajisur me certifikate pronesie te rregullt.


Informacion
Sip. Totale:

7012 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2778

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Kallm, Currila

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin