SHITET VILE ME PAMJE NGA LIQENI I PRESPES, KORCE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne mes te fshatit Zaroshke, e rrethuar me avlli 2 metra te larte dhe vetem 300 metra nga bregu i liqenit te Prespes se madhe!

Ideale per shtepine tuaj te pushimeve.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 400 m2 e cila ndahet ne 300 m2 truall dhe 100 m2 ndertim.
Ndertimi eshte cilesor dhe i mire investuar si ne materialet e ndertimit dhe ne izolim.
Ambjenti organizohet nga: 1 verande e madhe (8.4 m x 2.4 m), 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje plus kuzhine, 1 tualet, 1 papafingo te madhe, 1 podrum dhe 1 garazh te jashtem me 2 qepena per nje makine dhe nje varke plus rafte veglash!

Investime te tjera ne prone:
- Antene TV satelitore.
- Internet i cilesise se larte.
- Varke 6 vendeshe (5 m x 6.4 m)
- Sobe zjarri me dru, 2 soba elektrike me konveksion, sobe gatimi elektrike me 4 vatra, frigorifer dhe gjithe pajisjet e nevojshme shtepiake.
- Uji i pijshem (me linje te vecante nga burimet e malit)
- Rezervuar uji inox me kapacitet 10 mije litra, me instalim per grumbullimin e ujrave te shiut te catise, per vaditje.
- Kopshti me peme frutore si: arre, molle, kumbulla, rrenje rrushi, kivi dhe hurme.

Prona zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

400 m2

Sip. e brendshme:

400 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

551

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Korçë

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin