Shitet Vile 3 kateshe ne Korce plus nje kat perdhes garazh dhe depo - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne qender te Korces shume prane Katedrales se qytetit. Ndertim 3 katesh bani dhe nje kat depo plus garazh.
Ka nje siperfaqe prej 95m2 neto te ndertimit dhe 128m2 bashke me oborrin ne total.
Organizohet nga nje sallon, nje kuzhine me vete, nje tualet ne katin e pare dhe nje dhome e vogel depo
Ne katin e dyte 3 dhoma gjumi dhe nje tualet
dhe kati i trete organizohet ne dy dhoma gjumi dhe tualeti.

Disponon nje oborr te vogel dhe shitet e mobiluar ose bosh.

Eshte e pershtatshme edhe per banim por dhe per investim.

Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

128 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

495

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Korçë

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin