Vilë Unike në Qeha: Hapësirë, Cilësi Ndërtimi dhe Vendndodhje e Shkëlqyer - Century 21 Albania
Përshkrim

Në shitje: Një vilë e unike moderne në Qeha, pranë Equos Resort. E vendosur vetëm 6.5 minuta larg nga TEG, kjo pronë ofron njëkohësisht akses dhe një pamje të mahnitshme të lumit Erzen.
 
Karakteristikat Kryesore:
 
Madhësia: Një hapësirë e madhe banimi prej 420 m² mbi një truall prej 4000 m².
Dizajni: Banim Open Space modern me fasada të mëdha xhami që lejojnë hyrjen e dritës natyrale 360 gradë.
 
Struktura:
 
Kati i parë: Open Space që përfshin sallon me oxhak prej xhami, zonë ngrënieje (me një tavolinë masive prej dru arre) dhe një kuzhinë të pajisur me pajisje të markës SMEG. Vila gjithashtu ka një Home Cinema dhe një oborr të brendshëm që sjell dritën e jugut. Në katin përdhe gjendet dhe një banjo dite.
Kati i dytë: Përmban dy dhoma gjumi matrimoniale secila me garderobe të brendshme, një dhomë miqsh, dy banja, një lavanderi dhe një depo.
 
Shërbimet dhe Pajisjet:
 
Sistem i plotë i sigurisë me kamera.
Sistem ngrohje-ftohje GREE multisplit.
Pajisje dhe pllaka cilësore të gjitha nga Porcelanoza.
 
Karakteristikat e Jashtme: Oborri është i mbjellë me ullinj shekullor dhe është në zhvillim një pishine dhe një kuzhinë e jashtme.
 
Parkimi: Hapësirë për deri në katër makina.
Dokumentacioni: Vila vjen me një çertifikatë pronësie.
 
Mos e humbisni këtë mundësi unike për të pasur një pronë që bën bashkë dizajn, funksionalitet dhe vendndodhje.


Informacion
Sip. Totale:

4000 m2

Sip. e brendshme:

320 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1449

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.plans
Vendndodhje

Adresa: Bërzhitë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin