Shiten 2 Ambiente Komerciale prane Selvise. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shiten 2 ambiente Komerciale ne rruga Gjon Buzuku prane Selvise me siperfaqe 45.6 m2 total. Ambientet kane nga 22.8m siperfaqe te brendshme, lartesi 3.8m dhe nga 1 tualet secila. E pershtatshme per aktivitete te ndryshe ose per lofte banimi.
Aktualisht jane te dhena me Qira.

Per cdo informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

46 m2

Sip. e brendshme:

46 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

307

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin