OKAZION! SHITET AMBJENT KOMERCIAL 1040m2 PRANE Q.S.U.T - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjenti ndodhet ne nje Ndertim të ri, prane zones se Q.S.U.T

Informacion mbi pronen:

- Pozicionohet ne katin 0 dhe 1 me Siperfaqe Totale prej 1040m2
- Lartesi e Ambjentit = 2.6m
- Planimetri e rregullt, e shfrytezueshme ne maksimum
- Fasade xhami duke i mundesuar ambjentit ndricim dhe vizibilitet nga te gjitha anet
- E pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi si: klinika mjeksore, qender estetike/fizioterapie, zyra, etj.

Ne cmim perfshihen dhe 8 poste parkimi me cmim 15.000€ secili.

Per me shume detaje apo per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1040 m2

Sip. e brendshme:

1000 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

215

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Fakulteti i Mjeksise, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin