SHITET NJESI PRANE MEDRESESE - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjent ne shitje tek Medreseja.
Ambjenti ka siperfaqe 400 m2 dhe ndodhet ne katin 2 te nje objekti te ri.
Eshte i pershtatshem per shume lloje biznesi si: zyra, laboratore te ndryshem , klinika mjekesore duke qene qe ndodhet shume prane Qendres Spitalore Nene Tereza.
Per me shume detaje ose per ta vizituar, me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

400 m2

Sip. e brendshme:

400 m2

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

75

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin