SHESIM AMBIENT KOMERCIAL TEK RRUGA E DIBRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

SHESIM AMBIENT KOMERCIAL TEK RRUGA E DIBRES!

Ambienti ka siperfaqe totale pre 52.80 m2 dhe ndodhet ne katin 1.
Ambienti eshte i tipologjise open space.
Ka 1 tualet.
Lehtesisht i aksesueshem nga rruga kryesore.
Eshte perdorur si furre buke me pare gjithashtu mund te shfrytezohet per biznese te ndrryshme si klinike dentare , qender estetike etj.

Per me shume informacione ose vizite ne prone ju lutem me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

57 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

246

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin