Shesim ambient komercial në Rrugën e Dibrës - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim ambient që mund të shfrytëzohet për tipologji të ndryshme biznesi. Ambienti ndodhet në një bllok kompleksesh të sapo ndërtuar, me akses në Rrugën e Dibrës. Prona ka hyrje të dedikuar në objekt me sipërfaqe 448 m2, dhe është e ndarë në dy kate me fasada të mëdhaja xhami nga të dy anët e ambientit. Ambienti është tërrësisht i investuar, i ndarë në disa zyra individuale, sallë mbledhjesh, sallë konferencash me kapacitet rreth 100 persona dhe 6 tualete, nga të cilat dy i janë bashkëngjitur dy zyrave dhe katër të tjera janë të ndara nga dy për kat të shoqëruara me paratualet. Ambienti është ndarë me gipse, cka e bën fleksibël për rimodulime sipas nevojave.
Për shoqërim në pronë mund të më kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

448 m2

Sip. e brendshme:

448 m2

Dhomat e gjumit:

8

Tualetet:

6

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

404

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin