SHITET AMBIENT KOMERCIAL, KOMPLEKSI ARLIS FARMACIA 10 - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet në një nga komplekset më të kërkuara në kryeqytet, tek Kompleksi Arlis pranë Farmacisë Nr .10
Kompleksi në të cilin ndodhet është mjaft i preferuar për zhvillimin e biznesit, duke qenë se objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën E Dibrës, pranë Unazës.
Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.

• Informacion mbi pronën:

• Ambienti pozicionohet në katin 0
Sipërfaqe e brendshme 196 m²
Siperfaqe totale 262.6 m²

• Lokacion perfekt pasi ambienti është i orientuar nga rruga kryesore, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë.
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.
• Mundësi ideale investimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

262 m2

Sip. e brendshme:

196 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

375

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin