Ambjent komercial + 2 Poste Parkimi për shitje ne Rrugen e Dibres! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjent Komercial +2 Poste Parkimi për shitje në Rrugen e Dibres ngjitur me spitalin Francez tek ambjentet e ish Uzines Elektromjekesore!

- Ddyqan me sipërfaqe 128.5 metra katrore dhe 2 Poste Parkimi poshtë dyshemesë së tij, përkatësisht me sipërfaqe 24.5 dhe 34.5 metra katrore.
-Ndodhet në katin zero, është në pozicion shumë të pëeshtatshëm, në pjesën anësore të pallatit, më shesh të madh e të shfrytëzueshëm në të dyja anët, ka hyrje në të dyja anët, ka lartësi 5 m, kushte shumë të mira izolimi akustik dhe termik me polisterol 5 cm, me fasadë xhami termik, tualet, me 2 lidhje trefazore, punime extra për sistemime, rifinitura dhe ndriçim bashkëkohor.
-Vendndodhja: Rruga e Dibrës, ish Uzina Elektromjekësore, mbrapa QSUT-së.


Informacion
Sip. Totale:

128 m2

Sip. e brendshme:

128 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

255

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibres, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin