SHITET APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI I PERFSHIRE NE CMIM TEK REZIDENCA PALLADIUM (LIQENI I THATE) - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet tek nje nga rezidencat me cilesore qe po ndertohet ne zonen e Liqenit te Thate dhe organizohet si me poshte:

-Salloni i perbashket me ambientin e gatimit
-Dy Dhoma gjumi
-Dy Tualete
-Ballkoni
-Orientim Perendim
-Posti i parkimit i perfshire ne cmim
-Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.Struktura e ndërtesës ka një qëndrueshmëri e cila përballon tërmete deri në 9 Balle pasi hekuri i përdorur është i markës Sidenor dhe marka e betonit 300 janë të kontrolluara nga laboratorët e SGS duke garantuar sigurinë, cilësinë dhe rezistencën e materialit. Në këtë mënyrë struktura mban dhe peshën natyrale të godinës dhe i reziston lëkundjeve. Recepsioni në hyrje të ndërtesës do të jetë në dispozicion të banorëve për çdo informacion që do të nevojitet.

Organizimi I Kompleksit:
• Kompleksi do të ketë 94 apartamente në total.
• 88 vende parkimi në total ku në katin nëntokë -2 do të ketë 61 vende parkimi dhe
në katin nëntokë -1 do të ketë 27 vende parkimi.
• Kompleksi do të jetë i pajisur me SPA të brendshme në residencë e cila është e
pajisur me pishinë të brendshme prej 208 m2 me cilësinë më të lartë të ujit dhe
teknologjisë Gjermane Fresnius me përvojë nga AQUAPARK.
• Fittness me sipërfaqe prej 1500 m2 do të jetë e pajisur me teknologjinë më
bashkëkohore të pajisjeve për trajnim dhe instruktorë profesionistë.
• Gjithashtu në ambjentet e jashtme do të ketë Supermarket prej 333m2 i cili do të
jetë në shërbim të residentëve, si dhe bar kafe brenda dhe jashtë kompleksit.


Informacion
Sip. Totale:

116 m2

Sip. e brendshme:

101 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Withdrawn

Website Views:

610

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin