zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DUR...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 50000 € Zone 500 m²

Toka ka nje siperfaqe prej 500 m2 ndodhet ne periferi te Tiranes, ne Laknas, prane Coca-Coles. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mund te perdoret per biznese te ndryshme apo ndertim. Per...
Ref. ADORE 144
69 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 NE MYSL...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 500 € Zone 70 m²

Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat me te mira, ka nje siperfaqe prej 70 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti arredohet ne nje stil modern, shume komod dhe i mir...
Ref. ADORE 143
113 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THA...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 55000 € Zone 70 m²

Shitet apartament 1+1 tek zona e Liqenit te thate prane kompleksit Kolombo. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh. Ambienti organizohet nga nj...
Ref. ADORE 140
701 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KOPSH...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Qira: 220 € Zone 96 m²

Apartamenti lokalizohet tek Kopshti Zoologjik, Rr.Peti. Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 4-katesh. Organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 4 ballkone dhe nje tualet. Cdo dhome eshte e ...
Ref. ADORE 133
386 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOPSHTI ZO...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Shitje: 90400 € Zone 113 m²

Shitet ne nje cmim shume konkurues per zonen Apartament 2+1+2 me nje siperfaqe totale prej 113 m2, tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati 7-katesh. Ambienti organ...
Ref. ADORE 132
564 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK KOMUNA E ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 172300 € Zone 220 m²

Shitet apartament 3+1+2 prane qendres "Kristal". Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 162.06 m2 dhe nje siperfaqe verande prej 58.8 m 2. Apartamenti ka nje hapesire te bollshme dhe te jep mundesi...
Ref. ADORE 130
255 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KINOSTUDIO...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 76000 € Zone 115 m²

Shitet ne cmim OKAZION apartament 2+1+2 me nje siperfaqe totale prej 115.4 m2, ne nje kompleks te sapondertuar ne Kinostudio. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati 6-katesh. Ambienti...
Ref. ADORE 129
341 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VASIL SHANT...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 123540 € Zone 142 m²

Shitet apartament 3+1+2 , me nje siperfaqe totale prej 142 m2, prane shkolles Besnik Sykja. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar ne vitin 1999. Apartamenti organizohet nga gu...
Ref. ADORE 125
416 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET TOKE NE VISHAJ

Tirana › Vishaj › Vishaj
Per Shitje: 75000 € Zone 2500 m²

Shitet toke me siperfaqe prej 2500 m2 ne fshatin Vishaj. Fshati eshte 11 km nga Tirana dhe 5 km nga Teg. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor (certifikate pronesie). Per me shume informac...
Ref. ADORE 121
33 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET TOKE NE VISHAJ

Tirana › Vishaj › Vishaj
Per Shitje: 3000 € Zone 3000 m²

Shitet toke me siperfaqe prej 3000 m2 ne fshatin Vishaj. Fshati eshte 11 km nga Tirana dhe 5 km nga Teg. Vendodhja e tokes ofron mundesi te ndryshme investimi. Toka disponon dokumentacion te rregullt...
Ref. ADORE 120
49 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET TOKE NE VISHAJ

Tirana › Vishaj › Vishaj
Per Shitje: 347500 € Zone 6950 m²

Shitet toke me siperfaqe prej 6950 m2 ne fshatin Vishaj, buze lumit. Fshati eshte 11 km nga Tirana dhe 5 km nga Teg. Vendodhja e tokes ofron mundesi te ndryshme investimi. Kemi nje toke te kategorise ...
Ref. ADORE 119
31 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KTHESA E KAM...

Tirana › Tirana › Casa Italia
Per Shitje: 80000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 2+1 tek kthesa e Kamzes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 7-katesh me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti organizohet ...
Ref. ADORE 116
249 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET ME QIRA BIZNES "SALLON ESTETIKE"...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient biznesi "Sallon Estetike" tek zona e Komunes se Parisit, prane lulishtes, kati 0 buze rruges kryesore. Ambienti ka me shume se tre vite qe perdoret ne funksion te nje biznesi te ...
Ref. ADORE 115
158 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1!

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 120 m²

Apartament 2+1 me qira perballe qendres Kristal. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti eshte pjeserisht i mobilizuar...
Ref. ADORE 112
374 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET BIZNES FURRE BUKE !

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 30000 € Zone 0 m²

Shitet biznes furre buke ne zonen e Laprakes. Biznesi eshte aktiv prej me shume se gjashte vitesh, me nje mesatare pune shume te kenaqshme. Aktiviteti shitet ne gjendje pune, me klientele te ngritur, ...
Ref. ADORE 96
195 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "PARK GATE"...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 178500 € Zone 103 m²

Shitet apartament 2+1 tek "Park Gate" ne Rr. e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, ka nje siperfaqe totale prej 103.43 m2 dhe siperfaqe te brendshme 86.72 m2. Apartamenti lokalizohet ne n...
Ref. ADORE 89
452 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

VILE PER SHITJE TEK "SUNRISE RESIDENCE...

Tirana › Tirana › Sun Rise Residence
Per Shitje: 345000 € Zone 309 m²

Shitet vile ne kompleksin rezidencial "Sunrise" me nje siperfaqe totale ndertimi prej 309.68 m2 dhe siperfaqe trualli 248 m2. Vila eshte e sapondertuar me hapesira perkatesisht, kati nentoke 92 m2, ka...
Ref. ADORE 88
262 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 365400 € Zone 203 m²

Shitet Apartament 3+1+2 ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 203 m2, e shperndare ne nje dhome ndenje, guzhine e mireorgan...
Ref. ADORE 87
340 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE BUL...

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Qira: 550 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient biznesi ne bulevardin B.Curri me nje siperfaqe prej 66 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues . Ambienti eshte i organizuar ne tre hapesira te siperfaqeve te nd...
Ref. ADORE 79
98 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

Shitet ose Jepet me Qira Ambjent Bizne...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 122000 € Zone 90 m²

Shitet ose jepet me Qira Apartament 3+1, me nje siperfaqe prej 90m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe mund te perdoret edhe si ambjent biznesi. Ndodhet buze rruges kryesore dhe pervecse per ba...
Ref. ADORE 76
425 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

Shitet Apartament 2+1 tek Kompleksi 'N...

Tirana › Tirana › Nobis
Per Shitje: 275000 € Zone 118 m²

Shitet Apartament 2+1 tek Kompleksi Nobis, i lokalizuar ne nje nga zonat me elitare te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 118.37 m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje...
Ref. ADORE 73
2421 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA!

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 110 m²

Jepet Apartament 2+1 me qira, prej nje siperfaqe 110 m2, plotesisht i mobiluar ne zonen e Kopshtit Zoologjik, prane Conad. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje apartamenti 6-katesh. Apartame...
Ref. ADORE 71
291 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK KOPSH...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 bosh, me siperfaqe prej 100 m2, ne katin 2 te nje pallati te ri te mireorganizuar. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon...
Ref. ADORE 67
510 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

Shitet Apartament 3 + 1 tek Petro Nini...

Tirana › Tirana › Petro nini
Per Shitje: 191800 € Zone 137 m²

Shitet Apartament 3 + 1 me nje siperfaqe totale prej 137m2, tek Petro Nini. Zona eshte nder me te preferuarat dhe e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme, lehtesisht e aksesueshme dhe e pershta...
Ref. ADORE 56
519 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492