zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MINE PEZA!...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 89250 € Zone 85 m²

Apartamenti lokalizohet ne rrugen Mine Peza, ne nje zone shume urbane dhe te populluar. Me nje siperfaqe totale prej 85 m2, gjendur ne katin e 3 te nje pallati 6-katesh, ndertim i vitit 1998, pa ashen...
Ref. ADORE 271
99 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

BAR CORNER NE SHITJE NE BLLOKUN VASIL ...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 155000 € Zone 63 m²

Ambienti gjendet ne rrugen "Viktor Eftimiu" prane godines "Kesh" me nje siperfaqe prej 63 m2 dhe nje verande te shrytezueshme 15 m2. Ndodhet kati 0, buze rruges me nje profil te tille biznesi prej n...
Ref. ADORE 270
157 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK RRUGA E E...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 98 m²

Jepet apartament me qira tek Rruga e Elbasanit, ne hyrje te Parkut te Liqenit. Apartamenti gjendet ne katin e 5 te nje pallati 11-katesh, me ashensor dhe shume te mireadministruar. Apartamenti jepet i...
Ref. ADORE 265
133 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK KOP...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 700 € Zone 148 m²

Apartamenti ndodhet prane Conad, ne katin e 2 te nje pallati te ri, shume te mirembajtur dhe me sisteme kamerash. Me nje siperfaqe totale prej 148 m2, ambienti organizohet nga dhoma e ndenjijes/kuzhin...
Ref. ADORE 259
143 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK LIQENI I...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 450 € Zone 110 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe shume te mireadministruar. Organizohet nga dhoma e ndenjijes/kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe d...
Ref. ADORE 250
227 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA NE ASTIR...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Qira: 350 € Zone 60 m²

Jepet ambient biznesi me qira ne zonen e Astirit, prane bar- Oslos. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 60 m2, gjendet ne katin e 1 te nderteses, ku i i gjithe kati eshte ne funksion te njesive ko...
Ref. ADORE 245
77 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE PRANE HIPO...

Tirana › Tirana › Hipoteka
Per Shitje: 107800 € Zone 107 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane Hipotekes, ne nje nga ndertimet me te reja dhe me cilesore qe po zhvillohen se fundmi ne zone. Apartamenti eshte ne faze punimesh dhe ndodhet ne katin e pare banim. A...
Ref. ADORE 233
212 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA TEK KOMPLEK...

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 1000 € Zone 115 m²

Jepet ambient komercial prane Kompleksit 'Nobis", me nje siperfaqe totale prej 115.21 m2, na katin 0 te ndertimit. Ambienti ka historik biznesi si restorant prej nje perriudhe 2-vjecare. Eshte i shfry...
Ref. ADORE 222
156 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK SHKOL...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Shitje: 137000 € Zone 104 m²

Apartamenti gjendet prane Shkolles "Ismail Qemali, me nje siperfaqe totale prej 104.2 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, te mirembajtur me te gjitha sherbimet e nevojshme. Kem...
Ref. ADORE 218
246 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

OKAZION - APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 ...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 75000 € Zone 96 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96.5 m2 dhe lokalizohet prane maternitetit te ri. Nodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, me ashensor dhe shume te mirembajtur. Ambienti organziohet ne dhome ndenje...
Ref. ADORE 216
518 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK PAZARI I R...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Shitje: 115000 € Zone 105 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105.4 m2, lokalizohet ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Qendres Stefan. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri , me ashensor dhe me administrim shu...
Ref. ADORE 213
410 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK CASA ITA...

Tirana › Tirana › Casa Italia
Per Shitje: 62000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1 prane Casa Italias, me nje siperfaqe totale 100.4 m2, gjendur ne katin 4 banim te nje pallati 7-katesh. Pallati ka nje adiministrim te rregullt, perfshire ashensorin, pastrimin ...
Ref. ADORE 185
373 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET ME QIRA BIZNES "QENDER ESTETIKE"...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 900 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient biznesi "Qender Estetike" tek Kodra e Diellit,me nje siperfaqe prej 120 m2, kati i 1, buze rruges kryesore. Biznesi ushtrohet prej nje perriudhe 2-vjecare, me nje xhiro pune te k...
Ref. ADORE 182
136 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THA...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 90000 € Zone 103 m²

Apartamenti lokalizohet prane Liqenit te Thate, ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe totale 100.5m2, organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kuz...
Ref. ADORE 176
518 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK KOP...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 750 € Zone 148 m²

Apartamenti ndodhet prane kopshtit zoologjik, lokalizuar ne nje nga zonat me elitare te Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 148 m2, e gjitha e arreduar dhe dizenjuar nga arkitekt, e kuruar ne detaj...
Ref. ADORE 172
364 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 450 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 100.5 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti org...
Ref. ADORE 171
354 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE MISTO MAME!...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 65000 € Zone 100 m²

Shitet apartament prej nje siperfaqe 100 m2 ne Misto Mame. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar dhe te lokalizuar ne nje kompleks me te gjitha facilitetet e kerkuara. Am...
Ref. ADORE 169
376 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DUR...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 50000 € Zone 500 m²

Toka ka nje siperfaqe prej 500 m2 ndodhet ne periferi te Tiranes, ne Laknas, prane Coca-Coles. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mund te perdoret per biznese te ndryshme apo ndertim. Per...
Ref. ADORE 144
160 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 NE MYSL...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 500 € Zone 70 m²

Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat me te mira, ka nje siperfaqe prej 70 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti arredohet ne nje stil modern, shume komod dhe i mir...
Ref. ADORE 143
205 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK KOMUNA E ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 172300 € Zone 220 m²

Shitet apartament 3+1+2 prane qendres "Kristal". Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 162.06 m2 dhe nje siperfaqe verande prej 58.8 m 2. Apartamenti ka nje hapesire te bollshme dhe te jep mundesi...
Ref. ADORE 130
402 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VASIL SHANT...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 123540 € Zone 142 m²

Shitet apartament 3+1+2 , me nje siperfaqe totale prej 142 m2, prane shkolles Besnik Sykja. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar ne vitin 1999. Apartamenti organizohet nga gu...
Ref. ADORE 125
701 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET TOKE NE VISHAJ

Tirana › Vishaj › Vishaj
Per Shitje: 75000 € Zone 2500 m²

Shitet toke me siperfaqe prej 2500 m2 ne fshatin Vishaj. Fshati eshte 11 km nga Tirana dhe 5 km nga Teg. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor (certifikate pronesie). Per me shume informac...
Ref. ADORE 121
61 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET TOKE NE VISHAJ

Tirana › Vishaj › Vishaj
Per Shitje: 180000 € Zone 3000 m²

Shitet toke me siperfaqe prej 3000 m2 ne fshatin Vishaj. Fshati eshte 11 km nga Tirana dhe 5 km nga Teg. Vendodhja e tokes ofron mundesi te ndryshme investimi. Toka disponon dokumentacion te rregullt...
Ref. ADORE 120
81 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492

Property

SHITET TOKE NE VISHAJ

Tirana › Vishaj › Vishaj
Per Shitje: 347500 € Zone 6950 m²

Shitet toke me siperfaqe prej 6950 m2 ne fshatin Vishaj, buze lumit. Fshati eshte 11 km nga Tirana dhe 5 km nga Teg. Vendodhja e tokes ofron mundesi te ndryshme investimi. Kemi nje toke te kategorise ...
Ref. ADORE 119
69 Vizita
Agent
Arena vojka
CENTURY 21 Adore
0672044492