zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 3+1+2 TUALETE PER QIRA PRAN...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 600 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet te Rr. "Sami Frasheri" te Petronini ne nje nga zonat me te mira te Tiranes! Apartamenti ka nje siperfaqe totale pre 130m2 te organizuar ne 1 dhome ndenje/ngrenje, tre dhoma gjumi, ...
Ref. BOT 2129
58 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE LULISHTJA, ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 68 m²

Jepet apartament 2+1 per qira te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 68.70m2 te organizuar ne nje dhome ndenje/ngrenje, dy...
Ref. BOT 2126
34 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

JEPET ME QIRA ZYRE LUKSOZE TEK "VESA C...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 2300 € Zone 160 m²

Zyra ndodhet ne Bllok, ne rruge kryesore midis "Vesa Center" dhe Libri Universitar (mbi Raiffasien Bank). Zyra ka nje siperfaqe totale 160m2, e organizuar ne nje dhome te madhe open space, me ndarje...
Ref. BOT 2120
55 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

APARTAMENT MODERN PER SHITJE TE GARDA...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 175000 € Zone 92 m²

Apartament 2+1 per shitje ne Bllok. Apartamenti ka siperfaqje 92.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te +ri me ashensor, ne nje zone shume te mire ne Bllok. I organizuar ne 1 dhome ndenje dhe...
Ref. BOT 2107
246 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE REZIDENCA "...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 600 € Zone 97 m²

Jepet me qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet brenda ne Rezidence te "Kodra e Diellit 1" me nje siperfaqe totale prej 97.60m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet....
Ref. BOT 2105
65 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE BLLOK!...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 800 € Zone 122 m²

Apartamenti ndodhet ne Bllok, ne Rr. "Ismail Qemali". Apartamenti ka nje siperfaqe totale 122.8m2 te organizuar ne nje dhome ndenje/ngrenje, nje dhome gjumi, nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar n...
Ref. BOT 2093
57 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE FUSHA NE ALI ...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 60000 € Zone 58 m²

Apartamenti ndodhet te Fusha ne Ali Dem. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 58.31m2 te organizuar ne nje dhome ndenje/ngrenje, nje dhome gjumi, nje tualet, ballkon. Apartamenti eshte i mire investuar...
Ref. BOT 2087
285 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

SHITET/JEPET ME QIRA MAGAZINE TE SIRI ...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 280000 € Zone 706 m²

Ambjenti ndodhet te Rr. "Siri Kodra". Magazine Multifunksionale per shitje me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. Ky ambjent mund te jete nje investim shume i mire per arsye sepse jepet me qira...
Ref. BOT 2086
166 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA PERBALLE JURI...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1200 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet perballe Fakultetit te Drejtesise, ne bllok. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, dy ballkone, dy tualete. Jepini vetes mundesine te jetoni m...
Ref. BOT 2082
106 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL NE BLLOK!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 300000 € Zone 66 m²

Ambjenti ndodhet ne bllok, ne Rr. "Pjeter Bogdani" ne nje nga zonat me te populluara dhe te preferuara te Tiranes. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 66m2. Ambjenti eshte i pershatshem per veprimta...
Ref. BOT 2079
197 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE KOMUNA...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 66 m²

Apartamenti ndodhet te Komuna e Parisit ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 66.5m2 te organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, korridor, tu...
Ref. BOT 2075
258 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

SHITET APARTAMENT 188M2 TE NOBIS!

Tirana › Tirana › Nobis
Per Shitje: 472000 € Zone 188 m²

Apartamenti ndodhet ne kompleksin "Nobis", ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 188.61m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, tualet, korr...
Ref. BOT 2070
393 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE RR.KAV...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 450 € Zone 67 m²

Apartamenti ndodhet te Rr.Kavajes ne nje nga lokacionet me te mira qe ofron zona. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 67m2, te organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, tualet, korridor...
Ref. BOT 2066
165 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

Shitet super Apartament ne Rrugen Isla...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 135000 € Zone 0 m²

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes shitet apartament 110m2 neto.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,dy dhoma gjumi dy tualete.Ofron pamje fantastike nga qendra e tiranes.ne katin e 8-te te...
Ref. BOT 2049
170 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

Shitet Apartament 3+1 Ne zonen Komuna ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 172000 € Zone 144 m²

Ne nje rezidence teper te qete ne hyrje te komunes shitet apartament me siperfaqe neto 144m2.Apartamenti ka pozicion fantastik ne te gjitha orientimet.Oxhak funksional. Ne cmim perfshihet dhe nje pos...
Ref. BOT 2046
397 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

Jepet me Qira Ambjent Komercial 309 m2...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 6500 € Zone 309 m²

Nje nga rruget komerciale ne zonen e ish-Bllokut jepet me qira ambjent komercial.Organizuar ne ambjent te brendshem 275.5 m2 dhe verand e hipotekuar 34m2.E pershtatshme per bar ,restorant,zyra ,showro...
Ref. BOT 2029
235 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TE PALLAT...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 1000 € Zone 150 m²

Ne nje pozicion teper strategjik prane parkut kombetar, prane Stadiumit "Qemal Stafa" jepet me qira apartament me siperfaqe 150m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe ku...
Ref. BOT 2027
237 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE RR....

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 7000 € Zone 569 m²

Jepet me Qira ambjent komercial ne Rr.Kavajes, i pershtatshem per zyra! Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 569m2 dhe eshte i organizuar ne dy kate. Kati 0 ka nje siperfaqe 283,4m2 dhe nese jepet ...
Ref. BOT 2020
255 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

Shitet Apartament 2+1 Prane Kopeshtit ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 134000 € Zone 107 m²

Shitet apartament 107,7 M2 ne zonen e kopeshtit zoologjik.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkon.Ne katin e pare te nje ndertee te re....
Ref. BOT 2007
281 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

Shitet Garsoniere prane shkolles Petro...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 35000 € Zone 37 m²

Shitet garsoniere 27m2 neto 37 bruto.Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri (me ashensor)....
Ref. BOT 1996
697 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

Shitet Apartament 1+1 ne kompleksin Ko...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 83000 € Zone 85 m²

Ne nje nga zonat me te mira te qytetit,prane parkut te liqeni Artificial,shite apartament 75.4m2.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi ,tualet dhe ballkon.Punime teper cilesore.Apartam...
Ref. BOT 1995
455 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE ZON...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 4000 € Zone 500 m²

Ambjenti komercial ndodhet te Rr. "Abdyl Frasheri" te ish-Blloku. Ambjenti eshte i pershtatshem per Call Center, super market, shkolla etj. Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!...
Ref. BOT 1974
225 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

Shitet Apartament 1+1 ne Rezidencen me...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Shitje: 70000 € Zone 69 m²

Projekti me i ri dhe teper cilesor ne zone.Fasad e Ventiluar,izolim akustik,teknologjia e fundit me standarte europiane etj.Shitet apartament 1+1. Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi...
Ref. BOT 1964
303 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+POS...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 350 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne fillim te Rr. "Peti" prane liqenit artificial dhe perfshin nje post parkimi. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ku...
Ref. BOT 1918
1062 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076